26.07.2024 Cuma Günü Cuma Namazı sonrası Belediye Binamızın önünde Aşure ikramımız olacaktır. Tüm Halkımızı Bekliyoruz .
Allah'ın Selamı Rahmeti ve Bereketi Üzerinize olsun. Dualarımız kabul Cumamız mübarek olsun.
Pınarbaşı mevkisinde bulunan halı yıkama alanındaki su kesintisinin belediyemizle ilgili bir durum olmayıp, bu seneki hava şartlarının kurak geçmesinden kaynaklandığı vatandaşlarımıza önemle duyurulur
Belediye Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ ilçemiz pazar yerini ve esnaflarımızı ziyaret etti. Vatandaşlarımızın, pazarcı ve İlçe esnaflarımızın talep ve isteklerini dinleyip karşılıklı istişarede bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ ilçemizde tamirat tadilat yapılan bölgelerde incelemelerde bulundu.
Jandarma Üsteğmen Sayın Rıdvan KARIŞ Belediye Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ'u makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
Altıntaş İlçe Emniyet Amirimiz Sayın Sıraç KARAKAYA, Belediye Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ'u makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ,Sayın Kaymakamımız Muhammed Ali ÇELİK ,bazı kurum amirleri ve ilçedeki bazı esnaflarımızın katılımıyla gerçekleşen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlemis oldugu Genç Ofiste Kur'an Kursu öğrencileri ile kahvaltı programına katıldı. Program protokolün öğrencilere Kur'an derslerinde başarılar dilemesiyle sona erdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Altıntaş İlçe Başkanı Ramazan YURT Ak Parti Altıntaş İlçe Başkanı Zeki GERÇEK Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyesi Ömür ELDİVEN Ziraat Odası Başkanı Sadettin KOŞMAZ S.S Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ahmet GENÇ S.S Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz SÜNGÜ Belediye Başkanımız Sayın Hikmet TUNÇ'u makamında ziyaret ederek Beşkarış…
Temmuz ayı birlik ve beraberlik toplantımızı sayın vekilimiz Ahmet ERBAŞ' ın katılımlarıyla, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, il genel meclisi üyelerimiz, teşkilatımız ile birlikte Emet ilçemizde gerçekleştirdik. Ayrıca Tavşanlı Kuruçay Beldemizi ziyaret ederek vatandaşlarımız ile bir araya geldik.
Allah'ın Selamı Rahmeti ve Bereketi Üzerinize olsun. Dualarımız kabul Cumamız mübarek olsun.
Bu mutlu günün İLHAN ve CEVİZ ailelerine hayırlı olmasını diliyoruz.
Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürü sayın Zekeriya ÜNAL, Müdür Yardımcısı sayın Barış BAŞOĞLU ve Kütüphane Müdürü sayın Nihat TATAR Belediyemize gelerek Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
15 TEMMUZ Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Programı saat 19:30 'da Altıntaş Hükümet Konağı önünde yapılacaktır. Tüm Halkımız etkinliklere davetlidir. 19:30 da Hükümet Konağı önünde buluşalım. Saygılarımla.