23 Nisan'da Bayram Balkonda 23 Nisan akşamı akşamı saat: 21:00'de Belediyemiz anons sisteminden başlatılacak olan İstiklal Marşımızı balkonlarda ve evlerimizde okumaya tüm halkımızı davet ediyoruz. Coşkuya Ortak Ol A L T I N T A Ş
Yenikent ve Gölcük Mahalleleri Karantina Altına Alındı Kütahya’nın Gediz ilçesi Yenikent beldesine bağlı Yenikent ve Gölcük mahalllerinde şu ana kadar 6 pozitif vaka, 4 klinik bulguları Kovid ile uyumlu vaka ve 300 civarı temaslı vatandaşımız bulunması nedeniyle bugünden itibaren Yenikent ve Gölcük mahallelerinde karantina uygulanmasına karar verilmiştir. İlimizde halen 2 köyde karantina…
23 Nisan ve 100. Yıl coşkusunu yansıtan videolarınızı bekliyoruz. 23 Nisan ve 100. Yıl coşkusunu yansıtan videolarınızı bekliyoruz. 23 Nisan gecesi 12:00’ye kadar yayınlanan videolardan 500'üne TBMM'den hediye kitap var. Sosyal medya adresinde ve ortak etiketle. Ortak etiketimiz... #VideonuYOLLACoşkuyuYAŞA
Sabırlı Olalım. Evde Kalalım. Nisan ayındayız. Güneşin, sokakların çekiciliğine direnmek zorundayız. Şu ana kadar elde ettiğimiz kazanımı kaybetmemeliyiz. Biz daha büyük bir baharı bekliyoruz. Sabırlı olalım. Evde kalalım. Dr. Fahrettin Koca
İl Başkanımız Sebahattin Ceyhun'un Başkanlığında, İlçe Belediye Başkanlarımızın da katılımıyla, koronavirüs (Covit-19) ile ilgili önlemler ve öneriler hakkında toplantımızı telekonferans sistemi aracılığıyla gerçekleştirdik. İl Başkanımız Sebahattin Ceyhun'un Başkanlığında, İlçe Belediye Başkanlarımızın da katılımıyla, koronavirüs (Covit-19) ile ilgili önlemler ve öneriler hakkında toplantımızı telekonferans…
23 Nisan Akşamı Saat 21:00'de Hep Birlikte İstiklal Marşımızı Okuyalım 2020 çok önemli bir yıl... Bağımsızlık mücadelemize öncülük eden TBMM’nin kuruluşunun 100.yılı. Gazi Meclisimizin kuruluşunun 100. yılını 23 Nisan akşamı Saat 21:00'da Hep Birlikte balkonlarımızda evlerimizde coşkuyla İSTİKLAL MARŞIMIZI söyleyerek kutlayalım. #23NisanSaat21 #CoşkunuEVDEYaşa #Tbmm100Yaşında
İlçe Hıfzısıhha Kurulu olarak, ilçemiz Pazar yerini ziyaret ettik. İlçe Hıfzısıhha Kurulu olarak, ilçemiz Pazar yerini ziyaret ettik. Koronavirüs ile ilgili, vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Alınan önlemlere riayet eden ALTINTAŞ halkımıza teşekkür ediyoruz. # PanikYokTedbirVar #SorunKüreselÇözümUlusal #EvdeKalAltıntaş
8.Cumhurbaşkanımız, merhum Turgut Özal'ı vefatının 27. yılında rahmetle anıyoruz. 8.Cumhurbaşkanımız, merhum Turgut Özal'ı vefatının 27. yılında rahmetle anıyoruz. Ayrıca değerli büyüğümüz, merhum Ekrem Pakdemirli Bakanımıza da Allah'tan rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun inşallah.
Evde Kal Altıntaş Allah'ın Rahmeti, Bereketi, Selameti üzerinize olsun. Bir an önce koronavirüs illetinden kurtulmak duası ve ümidiyle Cumanız Mübarek olsun.
Hayat Eve Sığar Koronavirüsten korunmak için evde ne gibi önlemler alabiliriz? #HayatEveSığar
Şehidimize Allah'tan Rahmet Ailesine Sabır Diliyoruz. Kuzey Irak'ta teröristlerin hain saldırısında #ŞEHİT düşen Deniz Piyade Uzm.Çvş. Muhammed Fatih Durhan kardeşimize Allah''tan rahmet, ailesine, kahraman Ordumuza ve Milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet olsun inşallah...
Aziz Şehitlerimizi "Şehitler Haftası" Münasebetiyle Rahmetle Anıyoruz. Birlik, beraberlik, Vatan ve Bayrak sevgimizin ölümsüz kahramanları olan Aziz Şehitlerimizi, "Şehitler Haftası" münasebetiyle rahmetle anıyor, kahraman Gazilerimize minnet ve şükranlarımızı arzediyoruz. #ŞehitlerÖlmez
Beraber Başaracağız İlçemizde faaliyet gösteren Teksitil Fabrikamızda istihdamı artırmak adına, içinde bulunduğumuz şu zor günlerde dahi var gücümüzle çalışıyoruz. Emeği geçen Belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. #BeraberBaşaracağız
İlçemizde kurulan halk pazarı ile ilgili olarak, sadece ilçemizde gıda satışı yapan esnaflarımız sergi açabilecektir. Harici sergilere müsaade edilmeyecektir. İlçemizde kurulan halk pazarı ile ilgili olarak, sadece ilçemizde gıda satışı yapan esnaflarımız sergi açabilecektir. Harici sergilere müsaade edilmeyecektir. #PanikYokTedbirVar #BeraberBaşaracağız #EvdeKalAltıntaş
Yetkililerce Yapılmayan Açıklamalara İtibar Etmeyiniz. Çok değerli ALTINTAŞ halkımız, şu aralar asılsız Koronavirüs Vaka Haritası paylaşımları yapılıyor. Yetkililerden açıklama yapılmadığı sürece bu tür paylaşımlara lütfen itibar etmeyiniz. Altıntaş İlçemizde şu ana kadar herhangi bir vakaya rastlanmadı. Ancak bize düşen görev dikkatli olup, sosyal mesafeyi korumak ve kurallara titizlikle…