• 0 274 311 2450
  • İstiklal Mh. Belediye Sk No:6/1. Pk:43800 Altıntaş / KÜTAHYA

HABERLER

Kuraklık ve Sulama Teknikleri ile Ilgili Bilgilendirme Toplantısı...
Kuraklık ve Sulama Teknikleri ile Ilgili Bilgilendirme Toplantısı...
22 Mart 2023

Meteoroloji İl Müdürümüz,Ercan Demirbaş,İlçe Tarım Müdürümüz,Yusuf Başan,Ziraat Odası Başkanımız, Sadettin Koşmaz, Muhtarlarımız ve Çiftçilerimiz ile birlikte Belediyemiz Kültür Sarayında istişare toplantısı gerçekleştirildi. Kuraklık ve sulama teknikleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, bereketli bir sezon temenni ediyoruz.

Durmak Yok Yola Devam...
Durmak Yok Yola Devam...
22 Mart 2023

Kadın Kolları,Ege Bölge Koordinatörümüz, Ayşe Lütfiye Poçanoğlu, Kadın Kolları İl Başkanımız Esra Özbek Balcı,Teşkilat Başkanımız, Rukiye Nur Elifoğlu, Altıntaş İlçe Koordinatörümüz Rumeysa Karaca Belediyemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Çanakkale Geçilmez::*::
Çanakkale Geçilmez
21 Mart 2023

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümü münasebetiyle; İlçe Kaymakamımız, Sn.Bilal Basrı, Kurum Amirleri ve öğrencilerimizin katılımı ile, Şehit Polis Elvan Özbay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen anma programına katıldık.Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Altıntaş Zafer OSB  Bölgenin Parlayan Yıldızı::*::
Altıntaş Zafer OSB Bölgenin Parlayan Yıldızı
20 Mart 2023

İlçe Başkanımız,İsmail Şafak,İl genel Meclis Üyelerimiz ve Belediye Meclis üyerlerimiz ile birlikte, Altıntaş; Zafer Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ettik. ÖZERTAŞ Kimya Fabrikası yapım aşamasında olup, en kısa zamanda tamamlanarak istihdama ve Ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır. Emeği geçen herkese Teşekkür ediyoruz.Durmak Yok Yola Devam

"Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber, Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber."
18 Mart 2023

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümü münasebetiyle; Kaymakamımız, Sn.Bilal Basrı,İlçe Başkanımız, Sn.İsmail Şafak,Kurum Amirleri ve öğrencilerimizin katılımıyla, Atatürk Anıtı'nda çelenk koyma törenine ve Şehitlerimiz adına okutulan Mevlid programına katıldık. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için mücadele ederken ŞEHİT düşen tüm Kahramanlarımıza Allah'tan rahmet,gazilerimize…

Cumanız Mübarek Olsun::*::
Cumanız Mübarek Olsun
17 Mart 2023

Allah'ın; Rahmeti, Bereketi ve Selameti üzerinize olsun.

Ak Parti İlçe Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti...
Ak Parti İlçe Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti...
17 Mart 2023

Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte, Ak Parti İlçe Başkanlığına atanan, Sn.İsmail Şafak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Birlik ve beraberlik içerisinde nice hizmetlere inşallah.Durmak Yok Yola Devam

Ziraat Odası Başkanımız,Sn. Sadettin Koşmaz ve yönetimi Belediyemizi ziyaret ettiler.
Ziraat Odası Başkanımız,Sn. Sadettin Koşmaz ve yönetimi Belediyemizi ziyaret ettiler.
17 Mart 2023

Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Beşkarış Barajı Sulama sezonu öncesi durum değerlendirmesi yapıldı...
Beşkarış Barajı Sulama sezonu öncesi durum değerlendirmesi yapıldı...
16 Mart 2023

Kaymakamımız, Sn.Bilal Basrı,DSİ Bölge Müdürümüz, Sn.Kağan Şan,Dsi yetkilileri,Ziraat Odası Başkanımız, Sn.Sadettin Koşmaz ve Muhtarlarımız ile birlikte, Beşkarış Barajı Sulama sezonu öncesi durum değerlendirmesi yapıldı.

Bütün Şehitlerimizin Mekânları cennet olsun inşallah::*::
Bütün Şehitlerimizin Mekânları cennet olsun inşallah
16 Mart 2023

Piyade Uzman Çavuş Yaşar Çakır kardeşimiz, Şehadetinin Sene-i Devriyesinde, İlçemiz Çayırbaşı Köyünde dualarla yadedildi. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele ederken ŞEHİT düşen tüm Kahramanlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz.  Mekânları cennet olsun inşallah.

Zafer OSB  Bölgenin Parlayan Yıldızı::*::
Zafer OSB Bölgenin Parlayan Yıldızı
15 Mart 2023

KÜTSO Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu üyesi Esin Güral Argat, KÜTSO ve OSB Yönetim Kurulu üyesi Selman Hatipoğlu, KÜTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Alkış, Zafer Kalkınma Ajansı il Koordinatörü Kutlu Eser, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkilileri ve Cersanit seramik firması temsilcileri ile birlikte, Zafer Organize Sanayi Bölgemizde yapılması planlanan yatırım ile ilgili değerlendirme toplantısı…

BAŞKAN KÖŞESİ
Image Here

01.01.1960 tarihinde Altıntaş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zafertepeçalköy’de tamamladıktan sonra, Lise tahsilini 1979 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinde bitirdi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Emniyet Teşkilatı’nda ülkemizin çeşitli bölgelerinde vatanımızın bölünmez bütünlüğü için görev yaptıktan sonra, 2004 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Zafertepeçalköy’de Belediye Başkanlığına aday gösterildi. % 43 oy alarak Belediye Başkanı seçildi. Beş yıl görev yaptıktan sonra 2009 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden tekrar Belediye Başkan adayı oldu ve % 65,16’lık rekor bir oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçildi. 2014 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Altıntaş İlçemiz Belediye Başkan aday adayı oldu. 7 Haziran 2015 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kütahya Milletvekili aday adayı oldu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti Genel Merkezinin takdiri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ile Altıntaş Belediye Başkan adayı oldu, Altıntaş Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BAŞKANA MESAJ