• 0 274 311 2450
  • İstiklal Mh. Belediye Sk No:6/1. Pk:43800 Altıntaş / KÜTAHYA

HABERLER

Kütahya, Muhtarlar Derneği Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Belediyemize Ziyaret...
Kütahya, Muhtarlar Derneği Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Belediyemize Ziyaret...
30 Kasım 2021

Kütahya, Muhtarlar Derneği Başkanımız, Sinerköy Muhtarımız, Sn.Kadir Mandal ve Yönetim Kurulu üyeleri, Hamidiye Mahallesi Muhtarımız, Sn.Hüseyin Karataş,Börekçiler Mahallesi Muhtarımız, Sn.İsmail Arı ve Zığra Mahallesi Muhtarımız, Sn. Kadir Yeşildağ, Belediyemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Gönül Belediyeciliği
Gönül Belediyeciliği
27 Kasım 2021

İlçe Müftümüz, Sn.Muammer Borlu ile birlikte 4-6 yaş Kur-an Kursu öğrencilerimizi ziyaret ederek, öğrencilerimize "Bilge Pancar" isimli Boyama kitabı ile boyama kalem seti hediye ederek sevinçlerine ortak olduk. Minik öğrencilerimizi yürekten kutluyor, Allah'tan zihin açıklığı temenni ediyoruz.

Kütahya, Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı, Sn. İbrahim Yiğit Belediyemizi ziyaret ettiler.
Kütahya, Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı, Sn. İbrahim Yiğit Belediyemizi ziyaret ettiler.
26 Kasım 2021

Nazik ziyaretlerinizden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Cumanız Mübarek Olsun
Cumanız Mübarek Olsun
25 Kasım 2021

Allah'ım işlerimizi kolaylaştır. İslâm Alemini; belâlardan, kazalardan ve her türlü salgın hastalıklardan muhafaza eyle..

Bana Bir Harf Öğretenin Kırk Yıl Kölesi Olurum...
Bana Bir Harf Öğretenin Kırk Yıl Kölesi Olurum...
24 Kasım 2021

Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ediyor, Görevleri başında ŞEHİT olan, Öğretmenlerimizi Rahmet ve Minnetle yad ediyoruz.

24 Kasım  Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım 2021

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçemizde düzenlenen programlara katılım sağladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Tüm ögretmenlerimizin gününü tebrik ediyor, Görevleri başında ŞEHİT olan, Öğretmenlerimizi  Rahmet ve Minnetle yad ediyoruz.

Gençlerimizin Yanındayız
Gençlerimizin Yanındayız
23 Kasım 2021

28.11.2021 Pazar Günü, Saat:13:00'de, Dumlupınar İlçe Stadında,Altıntaş Belediye Gençlik Spor, ile Dumlupınar Zafer Sporun maçı vardır. Maçın,Dostluk ve kardeşlik çerçevesinde geçmesini temenni ediyor, her iki takımımızda başarılar diliyoruz.

Tebrikler  Bizim Çocuklar
Tebrikler Bizim Çocuklar
21 Kasım 2021

Altıntaş Belediye Gençlik Spor takımımız, Kütahya Çini Sporu 3-1 mağlup ederek, taraftarımızı sevindirmiştir. Takımımızı tebrik ediyor, Çini Spora da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyoruz.Gençlerimizin Yanındayız Her şey ALTINTAŞ için

Cumanız Mübarek Olsun
Cumanız Mübarek Olsun
19 Kasım 2021

Üzülme, Endişe Etme..Senin her halini bilen ve seni her halinle seven bir Rabbin var...

Eski Belediye Binamızın,  Genç Ofise dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı.
Eski Belediye Binamızın, Genç Ofise dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı.
18 Kasım 2021

Eski Belediye Binamızın, Genç Ofise dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı. Bir an önce bitirilerek Gençlerimizin hizmetine sunulacaktır. Gençlerimizin Yanındayız Gönül Belediyeciliği Her şey ALTINTAŞ için

Gençlerimizin Yanındayız
Gençlerimizin Yanındayız
17 Kasım 2021

21.11.2021 Pazar günü, saat; 14.00'de,Altıntaş ilçe stadımızda,  Altıntaş Belediye Gençlik Spor ile Kütahya Çini Sporun maçı vardır.Takımımıza destek olmak üzere taraftarlarımızı stada bekliyoruz.

Gençlerimizin Yanındayız
Gençlerimizin Yanındayız
17 Kasım 2021

Kaymakamımız, Sn.Mehmet Can İrdelp ve Belediye Meclis üyemiz, Sn.Latif Altınata ile birlikte, Altıntaş Belediye Gençlik Spor takımımızı Antrenman Sahasında ziyaret ederek,hafta sonu yapacağımız Kütahya Çini Spor maçı için başarı dileklerimizi ilettik.Her şey ALTINTAŞ için

BAŞKAN KÖŞESİ
Image Here

01.01.1960 tarihinde Altıntaş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zafertepeçalköy’de tamamladıktan sonra, Lise tahsilini 1979 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinde bitirdi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Emniyet Teşkilatı’nda ülkemizin çeşitli bölgelerinde vatanımızın bölünmez bütünlüğü için görev yaptıktan sonra, 2004 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Zafertepeçalköy’de Belediye Başkanlığına aday gösterildi. % 43 oy alarak Belediye Başkanı seçildi. Beş yıl görev yaptıktan sonra 2009 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden tekrar Belediye Başkan adayı oldu ve % 65,16’lık rekor bir oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçildi. 2014 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Altıntaş İlçemiz Belediye Başkan aday adayı oldu. 7 Haziran 2015 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kütahya Milletvekili aday adayı oldu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti Genel Merkezinin takdiri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ile Altıntaş Belediye Başkan adayı oldu, Altıntaş Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BAŞKANA MESAJ