• 0 274 311 2450
  • İstiklal Mh. Belediye Sk No:6/1. Pk:43800 Altıntaş / KÜTAHYA

HABERLER

Önceki Belediye Başkanımız, Sn.Sıtkı Yüzüak ve değerli esnaflarımız ile hasbihal ettik.
Önceki Belediye Başkanımız, Sn.Sıtkı Yüzüak ve değerli esnaflarımız ile hasbihal ettik.
6 Aralık 2022

 Allah;birliğimizi beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin inşallah.

2022-2023 Karla Mücadele ve Kış Tedbirleri Toplantısı
2022-2023 Karla Mücadele ve Kış Tedbirleri Toplantısı
6 Aralık 2022

2022-2023 Karla Mücadele ve Kış Tedbirleri toplantısı İlçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin BOZOĞLAN başkanlığında Başkanımız Sayın Arif Teke ve ilgili kurum amirlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi.  Toplantıda; Etkin ve anında müdahaleHamile, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ulaşımıEğitimin aksamamasıTrafiğin aksamamasıkonularının üzerinde duruldu.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanımız'a Geçmiş Olsun Ziyareti
Büyük Birlik Partisi İl Başkanımız'a Geçmiş Olsun Ziyareti
4 Aralık 2022

Büyük Birlik Partisi İl Başkanımız, Sn.Mustafa Gökdere kardeşimizi hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Rabbim tüm hastalarımıza şifalar versin inşallah.

Türkiye Yüzyılı Kütahya Yüzyılı::*::
Türkiye Yüzyılı Kütahya Yüzyılı
4 Aralık 2022

    Millete hizmet yolunda, samimiyeti ve gayreti ile Türkiye Yüzyılında ben de varım diyen tüm teşkilat mensuplarımıza birlikte, KütahyaAna Kademe İl ve İlçe Teşkilatı, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı ve milletvekillerimizin katılımlarıyla eğitim ve istişare toplantımızı gerçekleştirdik.Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü Kutlu Olsun.
4 Aralık Dünya Madenciler Günü Kutlu Olsun.
4 Aralık 2022

 Maden kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah'tan rahmet diliyoruz.Rabbim Onları şehadet mertebesine ulaştırsın inşallah.

İlçemizde Gençlik Buluşması::*::Hedef 2023
İlçemizde Gençlik BuluşmasıHedef 2023
4 Aralık 2022

Gençlik buluşmaları kapsamında, İl Başkanımız Sn.Mustafa Önsay,İl Genel meclis Başkanımız, Sn.Musa Yılmaz,İl Genel meclis üyemiz,Sn.Oğuz Süngü ve İl Gençlik kolları Başkanımız,Sn.Usame Doğan ile birlikte MYO öğrencilerimizi ziyaret ederek hasbihal ettik.İstek ve taleplerini dinledik. Yakın ilgilerinden dolayı öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Türkiye Yüzyılı::*:: Kütahya Yüzyılı::*::Hedef 2023
Türkiye Yüzyılı Kütahya YüzyılıHedef 2023
3 Aralık 2022

43 günde Kütahya  çalışmalarımız kapsamında, Teşkilat mensuplarımız ile birlikte Tavşanlı Göbel tesislerinde kamp etkinliğimize bugün itibari ile başladık. 3 gün sürecek kamp Programımızın ilk açılış etkinliğini İl Başkanımız Sayın Mustafa Önsay, Milletvekillerimiz, Merkez İlçe Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız ve İlçelerimizden katılan  Belediye ve İlçe Başkanlarımız ile…

3 Aralık  Dünya Engelliler Günü
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
3 Aralık 2022

En Büyük Engel Sevgisizliktir. Sevgiyle Her Türlü Engel Aşılır.

Lİ TMX Mermer Ocağı firma yetkililerinden Belediyemize ziyaret...
Lİ TMX Mermer Ocağı firma yetkililerinden Belediyemize ziyaret...
2 Aralık 2022

İlçemizde faaliyet gösteren Lİ TMX Mermer Ocağı firma yetkilileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Altıntaş mermeri ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Can Altıntaş  Gönül Belediyeciliği::*::
Can Altıntaş Gönül Belediyeciliği
2 Aralık 2022

Cuma Namazı öncesi, vatandaşlarımız ile hasbihal ettik. Yakın ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Cumanız Mübarek Olsun::*::
Cumanız Mübarek Olsun
1 Aralık 2022

Hayatta olabileceğin en güzel yer, bir duanın içinde olmaktır.

Başkanımızdan İlçe Devlet Hastanemize Ziyaret...
Başkanımızdan İlçe Devlet Hastanemize Ziyaret...
29 Kasım 2022

İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi, Sn. Dr.Furkan Mumcu, Hastane Müdürümüz,Sn. Abdullah Aşkar, Doktorlarımız ve Hastane çalışanlarımızı ziyaret ettik. Hasta vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.Yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

BAŞKAN KÖŞESİ
Image Here

01.01.1960 tarihinde Altıntaş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zafertepeçalköy’de tamamladıktan sonra, Lise tahsilini 1979 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinde bitirdi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Emniyet Teşkilatı’nda ülkemizin çeşitli bölgelerinde vatanımızın bölünmez bütünlüğü için görev yaptıktan sonra, 2004 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Zafertepeçalköy’de Belediye Başkanlığına aday gösterildi. % 43 oy alarak Belediye Başkanı seçildi. Beş yıl görev yaptıktan sonra 2009 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden tekrar Belediye Başkan adayı oldu ve % 65,16’lık rekor bir oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçildi. 2014 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Altıntaş İlçemiz Belediye Başkan aday adayı oldu. 7 Haziran 2015 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kütahya Milletvekili aday adayı oldu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti Genel Merkezinin takdiri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ile Altıntaş Belediye Başkan adayı oldu, Altıntaş Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BAŞKANA MESAJ