• 0 274 311 2450
  • İstiklal Mh. Belediye Sk No:6/1. Pk:43800 Altıntaş / KÜTAHYA

Haber Detay

Teknofest 2022::*::

Teknofest 2022

Büyük Zaferin 100.Yılı kutlamaları kapsamında Başkomutan Meydan Muharebesinin zaferle sonuçlandığı ilçemiz Altıntaş Zafer Hava Limanında, Teknofest Uluslararası İHA Yarışmasının açılışını yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışımıza teşrif eden Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Fatih Kacır, Valimiz,Sn.Ali Çelik, İl Başkanımız Sn. Mustafa Önsay, Milletvekillerimiz; Sn. Ahmet Tan, Sn. İshak Gazel, Sn. Ceyda Çetin Erenler, Vali Yardımcımız Sn. Buğra Karadağ,İlçe Kaymakamımız Sn. Mehmet Can İrdelp,İl Genel Meclis Başkanımız,Sn. Musa Yılmaz, Kütahya Belediye Başkanımız Sn. Alim Işık, Merkez İlçe Başkanımız Sn, İsmail Çağlar Bayırcı,Genel Sekreterimiz,Sn. Murat Koyak, İlçe Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz,Tübitak yetkililerimiz,Muhtarlarımız, Kurum ve Kuruluşlarımızın daire amirleri, yarışmaya katılan öğrencilerimiz ve sevgili ilçe halkımızın katılımlarıyla gerçekleşti.


Teknofes'tin İlçemizde yapılmasında emeği geçen Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank, Kütahya Valimiz, İl Başkanımız, Millet Vekillerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.


BAŞKAN KÖŞESİ
Image Here

01.01.1960 tarihinde Altıntaş ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zafertepeçalköy’de tamamladıktan sonra, Lise tahsilini 1979 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinde bitirdi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Emniyet Teşkilatı’nda ülkemizin çeşitli bölgelerinde vatanımızın bölünmez bütünlüğü için görev yaptıktan sonra, 2004 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Zafertepeçalköy’de Belediye Başkanlığına aday gösterildi. % 43 oy alarak Belediye Başkanı seçildi. Beş yıl görev yaptıktan sonra 2009 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden tekrar Belediye Başkan adayı oldu ve % 65,16’lık rekor bir oy oranı ile yeniden Belediye Başkanı seçildi. 2014 Yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Altıntaş İlçemiz Belediye Başkan aday adayı oldu. 7 Haziran 2015 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kütahya Milletvekili aday adayı oldu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti Genel Merkezinin takdiri ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ile Altıntaş Belediye Başkan adayı oldu, Altıntaş Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BAŞKANA MESAJ